Mech chrobotek reniferowy

Mech Chrobotek Reniferowy - Kulisty - Jasnozielony 100x50cm Mech Chrobotek Reniferowy - Kulisty - Jasnozielony 100x50cm
Producent: mech-mech.pl
Cena:

429,00 zł

Cena netto: 348,78 zł

szt.
zobacz więcej
Mech Chrobotek Reniferowy - Kulisty - Jasnozielony 25x25cm Mech Chrobotek Reniferowy - Kulisty - Jasnozielony 25x25cm
Producent: mech-mech.pl
Cena:

71,90 zł

Cena netto: 58,46 zł

szt.
zobacz więcej
Mech Chrobotek Reniferowy - Kulisty - Jasnozielony 60x30cm Mech Chrobotek Reniferowy - Kulisty - Jasnozielony 60x30cm
Producent: mech-mech.pl
Cena:

139,00 zł

Cena netto: 113,01 zł

szt.
zobacz więcej
Mech Chrobotek Reniferowy - Fiński - Oczyszczony - Jasnozielony 10KG NETTO Mech Chrobotek Reniferowy - Fiński - Oczyszczony - Jasnozielony 10KG NETTO
Producent: mech-mech.pl
Cena:

1 314,00 zł

Cena netto: 1 068,29 zł

szt.
zobacz więcej

Mech chrobotek reniferowy w atrakcyjnej cenie

W ofercie sklepu mech-mech.pl znajdziesz mech chrobotek reniferowy w różnych rodzajach oraz kolorach. Chrobotka możesz wykorzystać na wiele sposobów np. do dekoracji ścian tworząc panele oraz ściany z mchu. Mech chrobotek wygląda również zjawiskowo jako obraz w ramce. Jego zaletą jest bezobsługowość- został on poddany procesowi stabilizacji co oznacza, że nie potrzebuje podlewania, nawożenia czy dostępu do światła słonecznego! Panele z mchu chrobotka doskonale pochłaniają hałas tworząc dźwiękochłonną barierę. Warto więc uwzględnić wykorzystanie tego niebanalnego surowca i sięgnąć po panele z tych subtelnych, pełnych naturalnego uroku porostów.

Proponowany w tej kategorii asortyment to pobudzająca kreatywność baza idealna do zbudowania ozdobnych paneli ściennych, obrazów czy innych dekoracji które zachwycą naturalnym wyglądem i harmonijnie komponującymi się odcieniami zieleni. Stabilizowane porosty świetnie sprawdzą się w wentylowanych pomieszczeniach, w których panuje wilgotność na poziomie 40%-60%, a dzięki różnorodności dostępnych w ofercie wariantów mogą posłużyć do stworzenia jedynych w swoim rodzaju kompozycji ozdobnych. Dostępne są w atrakcyjnych cenach zarówno w mniejszych opakowaniach (50g, 250g), jak i w większych ilościach, na przykład 2kg, 4kg, a nawet 10 kg.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier INPOST) już od 270,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl