Opcje przeglądania

Dla zwolenników kolorów występujących w naturze mech zielony może być idealnym materiałem dekoracyjnym. Jego barwa jest żywa i od razu zwraca na siebie uwagę. Stabilizowany chrobotek reniferowy fiński jest bardzo dobrze oczyszczony, co oznacza, że można odnaleźć w nim wyłącznie śladowe ilości igliwia. Porost ten przez wiele lat zachowuje swoją barwę oraz strukturę, dzięki czemu jest szeroko wykorzystywany. Znajduje swe zastosowanie m.in. w dekoratorstwie czy też aranżacji przestrzeni, gdyż wprowadza do wnętrza nowoczesny klimat.

 

Uwagę zwraca idealnie wyważona barwa - kolor jest intensywny, ale nieprzesadzony, dzięki czemu urzeka naturalnym charakterem. W efekcie mech zielony fiński z naszej oferty idealnie sprawdza się do zastosowań dekoracyjnych, szczególnie jeśli zamiarem jest stworzenie prostej, lecz efektownej kompozycji budzącej skojarzenia ze światem przyrody. Nie oznacza to jednak, że jest to jedyne możliwe zastosowanie tego stabilizowanego porostu. Można go śmiało wykorzystać do wielu ozdobnych aranżacji domowych. Nadaje się do łączenia z innymi wariantami kolorystycznymi dostępnymi w naszym sklepie online - zapraszamy do sprawdzenia szczegółów!

Naturalnie wyglądający mech stabilizowany

Dlaczego warto sięgnąć po fiński zielony mech dekoracyjny? Przede wszystkim ze względu na walory ozdobne, dzięki którym doskonale sprawdza się do tworzenia nowoczesnych kompozycji nasuwających na myśl skojarzenia z leśnymi krajobrazami. Duże główki i stosunkowo niewielka plecha to cechy charakterystyczne tej odmiany, dzięki którym jest ona często uznawana za najlepszą. Nadaje się do tworzenia małych i dużych kompozycji dekoracyjnych, które znajdują swoje miejsce w domach i mieszkaniach, przestrzeniach biurowych oraz wielu innych wnętrzach.

Dodatkową zaletą, jaką wyróżnia się fiński mech zielony ozdobny, jest uniwersalność, co pozwala wykorzystać go niemalże wszędzie - aranżacje z tego materiału dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Można go łączyć z innymi wariantami kolorystycznymi oraz wzbogacać kompozycje dekoracyjnymi detalami. Jest to zasługą pięknego koloru i naturalnego wyglądu stabilizowanego porostu.

Chrobotek reniferowy w sklepie online

Mech fiński zielony z naszej oferty wygląda jak żywy, a to dlatego, że jest stabilizowany. Dzięki czemu świetnie sprawdza się do celów ozdobnych. Zapewniamy możliwość zamówienia dowolnej ilości porostu, który jest dostępny w naszym sklepie online w opakowaniach zawierających od 50 g do 5 kg produktu. Dzięki temu można zaopatrzyć się w dokładnie tyle materiału, ile potrzeba do realizacji konkretnego projektu. Robiąc u nas zakupy, można mieć pewność, że zielony mech fiński to najlepszy wybór do aranżacji dekoracyjnych w naturalnym stylu.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier INPOST) już od 270,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl