Opcje przeglądania

Jest to odmiana o nieco mniej intensywnym odcieniu kolorystycznym. Mech ciemnożółty to bardziej stonowana wariacja materiału dekoracyjnego, co daje wiele możliwości aranżacyjnych. Podobnie jak porosty o innym rodzaju ubarwienia, prezentowany produkt wykazuje dużą sprężystość oraz miękkość, a także posiada rozłożystą strukturę. Chrobotek reniferowy fiński jest stabilizowany, co powoduje, że można odnieść wrażenie, iż jest żywy. Wykorzystanie odmiany porostu o tym wybarwieniu pozwoli na uzyskanie ciekawego efektu dekoracyjnego.

Oryginalne wybarwienie nadaje temu porostowi charakterystyczny wygląd, kojarzący się z jesiennym krajobrazem lasu. Dzięki temu mech fiński ciemnożółty można z powodzeniem wykorzystać do wielu kompozycji dekoracyjnych. Na walory ozdobne wpływa też fakt, że oferowany chrobotek reniferowy jest oczyszczony, a więc pozbawiony nadmiaru igliwia i innych zanieczyszczeń. W efekcie doskonale sprawdza się jako główny element lub dodatek do aranżacji, która podkreśli charakter wystroju salonu, biura, obiektu użyteczności publicznej i jakiegokolwiek innego wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i składania zamówień na dekoracyjne porosty stabilizowane.

Materiały do tworzenia naturalnych kompozycji ozdobnych

Dostępny w tej kategorii oczyszczony mech ciemnożółty świetnie sprawdza się do tworzenia kompozycji dekoracyjnych dzięki licznym zaletom. Wśród nich można wymienić duże główki i niewielką plechę, czyli cechy charakterystyczne fińskiej odmiany. Warto też wspomnieć o bardzo dobrej wydajności - - pokrycie m2 wymaga około 6 kg ozdobnego materiału. Można go wykorzystać zarówno do małych, lecz efektownych aranżacji, a także dużych projektów.

Oczyszczone porosty fińskie są niezwykle uniwersalne, gdyż można je łączyć z rozmaitymi wariantami kolorystycznymi i innymi elementami ozdobnymi, takimi jak stabilizowane rośliny dostępne w pozostałych kategoriach naszego sklepu. Warto wiedzieć, że mech dekoracyjny ciemnożółty będzie pięknie wyglądać w zestawieniu z oczyszczonym chrobotkiem reniferowym w odcieniach zieleni. Można też połączyć go z wariantem niebieskim, czerwonym lub białym, by stworzyć ozdobną kompozycję zaskakującą kontrastem.

Kolorowy mech stabilizowany w sklepie online

Chrobotek reniferowy zasługuje na uznanie przede wszystkim ze względu na naturalny wygląd. Fiński mech ozdobny ciemnożółty mimo poddania procesom stabilizacji i wybarwienia prezentuje się zupełnie jak żywy. Ponadto jest oczyszczony, co jeszcze wyraźniej podkreśla jego walory wizualne. Zachęcamy do zamawiania potrzebnej ilości stabilizowanego porostu ozdobnego. Zapewniamy możliwość zakupu 50, 250 lub 500 g, a nawet 2 albo 4 kg ciemnożółtego mchu fińskiego do zastosowań dekoracyjnych.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier INPOST) już od 270,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl