Hortensja Stabilizowana (Hydrangea) - Fioletowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Hortensja Stabilizowana – Fioletowa
Długość: ok. 40 cm
Waga: ok. 80 g
Fioletowa hortensja stabilizowana to wyjątkowa propozycja dla miłośników eleganckich, głębokich barw i subtelnej formy. Jej intensywny odcień doskonale podkreśla styl romantyczny, glamour i boho, a puszysta, wielowymiarowa struktura sprawia, że prezentuje się niezwykle efektownie w aranżacjach ślubnych i okolicznościowych.
Fiolet w dekoracjach symbolizuje luksus, tajemniczość, duchowość oraz kreatywność. To kolor wybierany często do eleganckich uroczystości, kompozycji artystycznych i dekoracji ślubnych.
Fioletową hortensję warto łączyć z:
- Kremem i beżem – dla eleganckich, subtelnych kompozycji vintage, np. z phalarisem lub suchlinem
- Złotem – dla efektu glamour (np. z barwionym owsem lub suszoną pszenicą)
- Ciemną zielenią i oliwką – dla naturalnego, głębokiego kontrastu (np. z ruscusem, eukaliptusem)
- Pudrowym różem i brudnym różem – dla romantycznych, ślubnych kompozycji (np. z lagurusem, glixią)
- Bielą i perłą – dla świeżości i balansu, np. z białą gipsówką lub bieloną trawą
- Czernią – dla nowoczesnych, kontrastowych aranżacji
Ze względu na bardzo delikatne, wręcz piórkowe gałązki, hortensja nie jest przeznaczona do ekspozycji w wazonie w całości. Najczęściej wykorzystuje się ją po podzieleniu na mniejsze części – do wklejania w wianki, użycia małych fragmentów w flowerboxach itp. – co pozwala lepiej wykorzystać kwiaty bez ryzyka uszkodzeń. Producent szczególnie poleca ten produkt do tworzenia flowerboxów, wianków, dekoracji pod szklaną kopułą oraz kompozycji prezentowych. Jeśli głowa hortensji składa się z kilku łodyżek, zaleca się jej użycie jako całość – bez rozdzielania, by uniknąć łamania się kwiatów.
Informacja o produkcie:
Produkt w 100% naturalny, barwiony – zagięcia, nadłamania cienkich łodyżek oraz lekkie obsypywanie się kwiatów są naturalną cechą tej odmiany. Każda roślina jest unikalna – kolor i kształt mogą się nieznacznie różnić między partiami. Bukiety należy wykorzystywać w całości, tak jak są zapakowane w folii – próby rozdzielania mogą prowadzić do utraty kształtu i estetyki kompozycji. Barwione rośliny mogą z czasem tracić intensywność koloru. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, wilgocią oraz źródłami ciepła.